ما که هستیم؟

درباره شهر تمدن

شرکت سرمایه گذاری ساختمانی شهر تمدن با سرمایه اولیه ۵۰۰۰ هزار میلیارد ریالی، از زیر مجموعه های هلدینگ تمدن با هدف توسعه صنعت گردشگری، ساختمانی و ایجاد فرصت های ارزشمند تجاری در بخش خدمات، ایجاد اشتغال و بهبود سطح رفاه در کشور، به دنبال تحول در این صنعت و ساخت آینده ای درخشان برای گردشگری ایران است.

گروه سرمایه گذاری ساختمانی شهر تمدن با ساخت مقاصد توریستی مدرن و بی نظیر و همچنین با احیای میراث تمدن گذشتگان، قصد دارد که سبکی نوین در این صنعت خلق کند تا افق گردشگری ایران را برای کسب سهم بازار جهانی این صنعت روشن تر نماید. سرمایه های ملی ایران، مردم این کشور، جوانان و ظرفیت های پنهان این اقلیم هستند که با کسب سهم درخور از صنعت گردشگری جهانی می توانیم بدون وابستگی به نفت، حرکت و نشاط در کشور ایجاد کنیم و گامی بلند به سوی فردایی پر امید برداریم.

درباره شهر تمدن : چشم انداز ما توسعه گردشگری به سبکی نوین، ایجاد یک مقصد گردشگری، به عنوان مرکزی پویا، خلاق و منحصر به فرد در منطقه، به همراه برخورداری از جایگاه رقابتی در سطح جهانی، میزبان شبکه گسترده ای از مراکز تفریحی، خدماتی، تجاری، هتلداری و گردشگری مستقل و هم افزا مبتنی بر فناوری های نوین در حوزه تفریحات نوآورانه و جذاب به همراه ایجاد هیجان، شادی و تحرک در میان مخاطبان در کنار انتقال مؤثر و جذاب ارزش ها و مفاهیم معین به آنان ترسیم می گردد.

درباره شهر تمدن

افق های شهر تمدن

چشم انداز های ما

شهر تمدن شهر فرصت ها

پارک علم و فناوری شهر تمدن

طراح و مجری

شهر تمدن شهر فرصت ها

انبوه سازی

مجری

شهر جدید هوشمند تمدن

شهر جدید هوشمند تمدن

معمار

کانسپت شهرسازی آینده تمدن

کانسپت شهرسازی آینده

طراح